.

.

Полнење Кабел Адаптер за Полнач за 3DS XL / 3DS / 2DS / Ds XL/Ds

Полнење Кабел Адаптер за Полнач за 3DS XL / 3DS / 2DS / Ds XL/Ds

DEN 379.44

Количина на стоки
Достапно

1.USB Конектор за Кабел за Нинтендо Дс. 2.Лесен и компактен дизајн. 3.Лесно да ја полните вашата Nintendo Ds литиум батерија од било кој USB-порта или USB ѕид адаптер. 1.USB Конектор за Кабел за Нинтендо Дс.2.Лесен и компактен дизајн.3.Лесно да ја полните вашата Nintendo Ds литиум батерија од било кој USB-порта или USB ѕид адаптер.Опис : Едноставна plug and play дизајн го прави полните вашиот рачен уред брзо и лесно.

Карактеристики на понудата

Colors:
Black
Compatible with:
Nintendo 3DS, 3DS XL, 2DS, DSi, DSi XL, NEW 3DS XL
NOT compatible with :
Nintendo DS and DS Lite
Package Includes:
1 x Charge Cable :
Notes:
1.Due to the difference between different monitors,the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. :
2.Due to the manual measurement and different measurement methods, please allow 1-3cm deviation. Thanks! :

Слични понуди