.

.

Deschem 70mm,3.00 Micron,PTFE Мембрански Филтер,OD=7CM,50pcs/Пакет

Deschem 70mm,3.00 Micron,PTFE Мембрански Филтер,OD=7CM,50pcs/Пакет

DEN 1103.76

Количина на стоки
Достапно

PTFE Мембрански Филтер.Модел : 70 MM.Големината на порите 3um.Земја на Производство : Кина.Направени Од Страна На Polytetrafluoroethylene.Deschem 70mm,3.00 хм,PTFE Мембрански Филтер,Polytetrafluoroethylene-Направени,50 Лист/Box Made Од PTFEOuter Дијаметар е 70mm Pore Големина е 3.00 um.

Карактеристики на понудата

Слични понуди