.

.

KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации (Sliver-2 Пат)

KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации (Sliver-2 Пат)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【Мулти Цел】5-2500 MHz (2.5 GHz) Коаксијален Splitter,KELIIYO дигитални coaxl кабел splitter работи за CATV, HD ТЕЛЕВИЗОР,Сателитска ТВ,Антенски Систем, Висока Брзина на Интернет и Mo CA Конфигурации. 【Одлични Перформанси 】Ниска Сигнал На Косата.Внатрешните плочки на табла,висок заштитен структура за подобри перформанси.Кој може да ги намали дигитален шум и го подобрува сигнал квалитетот, намалување на пакет загуба за Модеми и други Уреди. 【Врвен Квалитет】Премиум Квалитет Коаксијален Splitter.Цинк умре-фрлија домување со никел позлата и F-тип конектор, кој овозможува оптимално поврзување, отпорност на корозија, рѓа-доказ и постабилна.Добиете вашата премиум квалитет, долг животен век. 【Едноставен за Употреба】Подели еден дигитален сигнал до 2 уреди, сите коаксијален пристаништа се моќ на додавање, кои може да се направи вашиот сателитска конекција избалансиран и многу полесно. 【Она што Ќе Добиете за】1x 2-начин Коаксијален Splitter, 2x Завртки, 2x Завртки Приклучокот,1x Упатство и животниот век сервис и техничка поддршка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди