.

.

YCLZNB Кафе, Цвет Врежана Стакло, Поставени Со Лажица, рачно изработени, отпорни на Топлина, машина за миење Садови-доказ, 320ml, Големина 89cm (Боја : Зелена жад, Големина : S (

YCLZNB Кафе, Цвет Врежана Стакло, Поставени Со Лажица, рачно изработени, отпорни на Топлина, машина за миење Садови-доказ, 320ml,

DEN 2380.80

Количина на стоки
Достапно

[Високо-квалитетни материјали] : Избраниот керамички материјали, фина изработка, круг устата, удобно рака чувство. [Совршен производство] : Господар занаетчии се направи поединечно, секој од нив е уникатен, со внимателен дизајн за да се избегне штетата предизвикана од страна на висока температура. [Висок Квалитет] : Трајни и машина за миење садови безбедно-изработени од керамика, може да издржи високите температури и до 100°C и се спротивстави на гребење, што го убавина трае подолго. [Висок Капацитет] : 320ml е совршена големина за кафе, и тоа е исто така еден елегантен начин да се одржи топла или iced пијалоци, затоа што се чини дека да се плови во midair во купот. [Идеален избор за кафе/чај љубители] : исклучителна и компактен дизајн чува топли пијалаци во текот на денот.Тоа е задолжително за љубовници, татковци, мајки, сопруги, сопрузи и сите роднини на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ.Одличен подарок.YCLZNB е посветена на високо-квалитетни, мулти-боја на кафе чаши.На време да се пие шолја кафе може да биде десет минути или едно попладне.уживајте во!Име на производ : Цвет врежана кафе cup Material : glass Color : емералд зелена, pink Popular елементи : modern Applicable луѓе : на public Capacity : 320ml, 350ml Size : 8*9 см, 6.5*12.5 cm Applicable објект : Adult Manual : yes The убава форма и природни и мазни линии може да се користи во многу наврати.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди