.

.

Класичен Божиќ Шапка, Удобност Дедо Мраз Шапка За Возрасни, Божиќ Модел Дедо Кадифен Капа За Нова Година Празнична Партија Материјали

Класичен Божиќ Шапка, Удобност Дедо Мраз Шапка За Возрасни, Божиќ Модел Дедо Кадифен Капа За Нова Година Празнична Партија Материјали

DEN 381.60

Количина на стоки
Достапно

Производ перформанси : 100% полиестер, Тој е направен од високо-квалитет кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, и може да се задржи бојата светла и долготрајни.На дното е spliced со меки и меки кадифен материјал, меки, лесни, добри допир, исклучителна на изработка и квалитетни материјали.Прекрасен Подарок : дедо мраз шапка е одличен додаток за празник Божиќ носии и партии!И може да се користи за многу години!За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.Одличен подарок за пријателите, семејството.Носи убаво атмосфера во Божиќ, на детето интересни подарок.Димензии : Висина 15.75 инчи,Капа обемот:20.87 во 23.62 во ,Една големина за сите возрасни. 1 сет, бела кадифен на гребенот на шапка и бела коса топката на врвот.Применливи сценарија : Божиќ, ноќта на Вештерките, продажба, промоции, годишни свечености, заедница, училиште настани, сценски претстави, празник страни, итн.Долготрајната употреба : Убава Божиќ шапка ќе направи да падне во љубов со него,што треба да се мијат со рака и чувајте го на суво место.Тоа може да ја придружува вас преку многу зими!.Оркестарот на сали и добредојде на најубавото време од годината до вашиот дом со класичен Дедо мраз шапка.Оваа шармантна шапка е токму она што сте биле во потрага за да се влезе во празник дух.Тоа е голем подарок на вашето семејство.Производ перформанси : 100% полиестер, Тој е направен од високо-квалитет кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, и може да се задржи бојата светла и долготрајни.На дното е spliced со меки и меки кадифен материјал, меки, лесни, добри допир, исклучителна на изработка и квалитетни материјали, тоа е одличен додаток за празник Божиќ носии и партии!И може да се користи за многу години!За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.Најдобар Украс на Сите видови на Страни : Одличен како костим проп совршен за сите видови на партии, како што се Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките & Божиќ партија & Улога Игра, па дури и за giggling шоу.во празнична и весела прилог на Божик!Удобно Soft & Задржи Топло : Совршено sewed со висок квалитет удобно мека кадифен Ткаенина ќе се задржи топло во студена зима.Одлична изработка прави тоа трае многу сезони.Така што ќе можат да уживаат во земјите во улога игра со твоите пријатели или семејство заедно!Спецификација : Материјал : Кадифен fabric High Квалитет : со Висок квалитет црвено fuzz Package : 1 x Дедо мраз шапка.

Карактеристики на понудата

Material:
Plush fabric
High Quality:
High quality red fuzz
Package:
1 x Santa hat.

Слични понуди