.

.

C8747 3pcs ХО Скала 1:87 40' Дрво Страна Мичман 40ft Boxcar Модел Железнички Вагон (3 Бои)

C8747 3pcs ХО Скала 1:87 40' Дрво Страна Мичман 40ft Boxcar Модел Железнички Вагон (3 Бои)

DEN 1655.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 147mm*37mm*47mm/ 5.79 во*1.46 во*1.85 во(L*W*H).Материјал : Пластика (ABS) рамка+Метални тркала.Темно,машински-метални тркала со RP25 countours.Не-магнетни,месинг оски,со needlepoint лежишта. 33" метал DC тркала.Темно,машински-метални тркала со RP25 countours.Телото монтирани метал couplers.Не-магнетни,месинг оски,со needlepoint лежишта. 33" метал DC тркала.Темно,машински-метални тркала со RP25 countours.Телото монтирани метал couplers.Не-магнетни,месинг оски,со needlepoint лежишта.33" метал DC тркала.

Карактеристики на понудата

Слични понуди