.

.

18 Пакет Снимен Очила, RUCKAE 2 Унца Снимен Очила со Тешки База, Јасно Снимен Очила Сет на 18 (Цилиндричен Облик)

18 Пакет Снимен Очила, RUCKAE 2 Унца Снимен Очила со Тешки База, Јасно Снимен Очила Сет на 18 (Цилиндричен Облик)

DEN 427.20

Количина на стоки
Достапно

Цилиндричен Облик Снимен Очила Сет : RUCKAE снимен очила сет на 18, изработени од олово слободни & храна одделение стакло.Здрав чисто стакло изградба, цилиндричен облик и тешки солидна стакло база,совршено балансирана да се спречи ѓубрето и одлевање.Големина : Нашиот шут стакло има капацитет од 2oz.Горниот дијаметар на ударот стакло е 1.7 инчи, на дното дијаметар е од 1,5 инчи, а висината е од 4 инчи.Мултифункционален : Нашата цилиндричен облик снимен очила се совршени за виски, вотка, текила, сокови за растворање, еспресо, десерти и ликер снимки.Идеален садови за партија, барови, ресторани, ноќни клубови, дома, кујна, housewarming, роденден, свадба, годишнина,матура, алал да му е, бебе туш, итн.Елегантна Декорација : Додавање на некои гламур на вашето семејство или пријатели партија.Оваа елегантна шут стакло ќе им даде на вашиот гости длабок впечаток.И, исто така, идеален подарок за пријател, мажи, семејство, забава. 100% Гаранција за Квалитет : Ние сме навистина се убедени со цилиндричен облик снимен очила кој ќе биде најдобар избор,посигурни и безбедно.Ние се обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга на клиентите.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.RUCKAE снимен очила се направени од олово слободни & храна одделение стакло.Здрав чисто стакло изградба, конус форма и тешки солидна стакло база, совршено балансирана да се спречи ѓубрето и одлевање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди