.

.

[3-Pack] Дизни Мини Маус 16.5 оз Деца дискриминација во вработувањето Спортски Шише за Вода, BPA-free, Розова/Сино/Жолтите

[3-Pack] Дизни Мини Маус 16.5 оз Деца дискриминација во вработувањето Спортски Шише за Вода, BPA-free, Розова/Сино/Жолтите

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од 3 кој Дизни Мини Маус.Завртка-на капакот има вграден-во сметководствената јамка.Направени од издржлив BPA-Free пластика, за ладни пијалоци само. 16.5 оз капацитет со лесно-го отворите поклопецот што ги држи spout чисти.Миење на рацете се препорачува; не микробранова печка.Забава дело го прави хидратација експлозија!Ова шише има 16.5-унца капацитет, со сметководствената јамка изграден во капакот, па може да се земе тоа во движење.Лесно-го отворите поклопецот штити spout кога не се користи, и сè што е направен од издржлива пластика.Шишето е целосно BPA free.Миење на рацете се препорачува; не микробранова печка.Поставување на три.

Карактеристики на понудата

Слични понуди