.

.

Bemz USB-C за да го USB-Кабел за Крикет Деби (Тешки Влакна Брзо Полнење USB Тип-C Држачи за Кабел) - 6.5 Стапки (2 Метри) - Црна

Bemz USB-C за да го USB-Кабел за Крикет Деби (Тешки Влакна Брзо Полнење USB Тип-C Држачи за Кабел) - 6.5 Стапки (2 Метри) - Црна

DEN 2124.00

Количина на стоки
Достапно

Премиум 2 точка додаток пакет вклучува : Bemz Тип-C USB на USB-кабел (6.5 Метри) и Bemz Депо леќи од стакло микро крпа.Изградени со (6000+ наведнуваат животниот век) тешки најлон плетенка ткаенина и заштитни, засилен тврд ПВЦ/Метал/ПЕТ конектор за домување.Карактеристики вграден 56k Ohm се повлече-up отпорник кој го поддржува максимална 2.4 Amp полнење енергија и нуди 480 Mbps податоци sync брзини. 6.56 Стапки (2 Метри) Должина.Приклучоци во било кој стандарден USB порт и AC ѕид адаптер за полнење (Не се вклучени).Компатибилен со Крикет Деби.Овој USB-C за да го USB-6 Метарски кабел е компатибилен со Крикет Деби.Изградени со тешки, влакна плетенка рамен ткаенина (6,000+ наведнуваат животниот век) и тешко заштитна ПВЦ/Метал/ПЕТ станови. 6.56 Стапки (2 Метри) должина.Засилен и флексибилен кабел конектор/совет/вратот за здрав конекција држете.Вграден-во 56k Ohm се повлече-up отпорник согласува да USB Тип-C спецификацијата што ја поддржува максимална 2.4 Amp безбедно полнење и нуди 480 Mbps за пренос на податоци брзина.Полнење на вашиот телефон, таблета, конзола и други уреди со AC ѕид адаптер (не е вклучен) во брза стапка.Вклучува Bemz Депо леќи од стакло микро крпа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди