.

.

Телескопски магнетни pick-up алатка која се протега на 7.48-39.5, 20 lb. магнетна лента. Со lanyard. Поголем вшмукување површината и постабилен вшмукување.

Телескопски магнетни pick-up алатка која се протега на 7.48-39.5, 20 lb. магнетна лента. Со lanyard. Поголем вшмукување површината

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно

Максимално вшмукување е 20 кг.Забелешка : износот на вшмукување е поврзана со областа за контакт и локација на абсорбента член.Тежина : 248g (0.55 lbs).Должина : 7.48"-39.5".Превземете изгубени предмети, лесно да се најде и да го дофати мали алатки во тешко да се постигне места.Одлично за работа со мали метални делови.Корисни кога се работи во автомобили, изградба, и други домашни проекти.На линискиот телескопски цевка е со цел да се спречи главата од ротирачки слободно.На lanyard е во прилог на опашката.Лесен за чување. 2.36-инчен големи област магнет, на вшмукување е постабилна, и магнетна област е поголем.Answer : ___________________________ Note : Мали места може да не бидат достапни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди