.

.

Алфа Ипсилон Јзу - Боја се Менува Чаши - Ретро Стил (24 Унца, 4 по пакет)

Алфа Ипсилон Јзу - Боја се Менува Чаши - Ретро Стил (24 Унца, 4 по пакет)

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

24 Унца Боја Се Менува Чаши. 4 чаши, 4 Капаци и 4 Цевчиња/пакет.Кул Ретро Дизајн.Ја менува бојата кога се полни со мраз или ладни пијалаци.BPA Free.Земете го вашиот sorority дух на патот со нашите Боја се Менува Чаши.Нашиот 24 унца обновливи чаши се направени на магија!Секој еден ја менува бојата кога се полни со мраз или вашиот омилен ладни пијалоци.Арктикот промени на Малина Небото промени на Кобалт Citron промени на Смарагд се Зголеми промени на Корални Црвено Секој пакет содржи 4 чаши, 4 Капаци и 4 Цевчиња BPA Free.

Карактеристики на понудата

Слични понуди