.

.

Универзална Велосипед Телефон Планината за Мотор,Велосипед Handlebars за Било паметни телефони GPS Други Уреди Помеѓу 4 и 7 Инчи

Универзална Велосипед Телефон Планината за Мотор,Велосипед Handlebars за Било паметни телефони GPS Други Уреди Помеѓу 4 и 7 Инчи

DEN 1720.80

Количина на стоки
Достапно

ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН : Велосипедот Телефон Планината има 4 грб со поддршка на аглите за да се обезбеди вашиот телефон останува сигурно е прикачена на вашиот Велосипед handlebars.Супер Стабилност и Безбедност!!.ПОГОДНОСТ НАДГРАДБА : Велосипед Телефон Носителот има Супер издржлив и Хипер еластичност Пеколен да Автоматско контракција се стега рацете!Еден-прекинувач за Заклучување или Отклучување на Пеколен!Обезбеди безбедност и стабилност!.РОТИРА ГЛАВАТА : Smart Дизајн : раководител ротира : 360 степени со брзо ослободување и вртење knob.Забите и се стега се добро направени и тешки.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Погодно Алатката-бесплатно инсталација го прави лесно монтирање на било Велосипед Handlebar, само треба да се лоцира и заклучување орев; Нов handlebar конектор за полесно да се инсталира!.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој Велосипед Телефон Носителот работи за паметен Телефон големини помеѓу 4 и 7 инчи.Овој Универзален Телефон Планината зема минималистички атмосфера на вашиот планината и го прави достапен за сите типови на телефони.Ова е универзален премиум велосипед телефон планината дека е компатибилен со голем број на телефон модели и големини, што го прави многу разновиден.Лесно да се Use The најважните предвид за повеќето луѓе кога се купува велосипеди планината е колку е лесно е за да пристапите на телефон кога престанете да го јава.Ако сакате брзо да snap фотографија, секоја секунда се брои, или субјектот може да има веќе поминаа вас.Телефонот Планината само треба ЕДЕН ДОПИР!Phone Држач за Велосипеди Details360-степен ротација, брз држете и ослободување, waterproof Suitable за велосипед, велосипед, мотоцикл handlebar.

Карактеристики на понудата

Слични понуди