.

.

Larancie Целосно Покривање Вештачки Лажни Ноктите Посебна Шема француски Нокти Лажни Нокти Лажни Нокти Клип на Ноктите Мода на доградба на Акрилни Нокти, за Жени и Дев?

Larancie Целосно Покривање Вештачки Лажни Ноктите Посебна Шема француски Нокти Лажни Нокти Лажни Нокти Клип на Ноктите Мода на доградба

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Лажни Ноктите се направени од страна на акрилна-исполнет технологија за трајни носат,лесен за употреба само притиснете на стил.Лажни Ноктите лесно може да се применува и може да се залепи со нокти налепници.Две нокти налепници и мал нокти датотека се обезбедени бесплатно, која може да се кастри и да е поднесена во било должината и обликот на волја.Овој производ содржи 24 PCS лажни ноктите.Акрилик Лажни Ноктите се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност пракса,тоа е совршен за да се користи на свадба ,матурска ,датира, и тие, исто така, погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ ,Денот на Вљубените и други фестивал.Прекрасна како подарок за девојка,семејството и пријателите.Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Уметност направи вашите нокти Мода, Креативни и свежо,и нашите нокти без течен лепак.Целосна Покрие Акрилик Лажни Ноктите.ВРАЌАЊЕ : Ако парична казна било проблеми со квалитетот по добивањето на производ,контактирајте со нас во времето,и ве молиме имајте на сосема нов со ВРАЌАЊЕТО&CHANGE label on.Моден Лажни Ноктите Совети.Може брзо убавина до вашите нокти во секое време и секаде, без алатки.Забелешка : 1)не се Обидуваат да се добие вашите нокти влажни првите неколку минути ќе се носат на лажни ноктите. 2)Можете да го користите вашиот професионален лепак која ќе го направи нокти остане за подолго време 1. *Ние Ќе ги Обезбеди Следните Содржини : Големина : 1.8 cm*2 парчиња, 1.7 cm*2 парчиња, 1.6 см*2 парчиња, 1,5 см*2 парчиња, 1.4 cm*2 парчиња, 1.3 см*2 парчиња, 1.2 см*2 парчиња, 1.1 cm*2 парчиња, 1.0 cm*2 парчиња, 0.9 cm*2 парчиња, 0.8 cm*2 парчиња, за 0,7 cm*2pcs Information : 1.24 Нокти во 10 големини 3.*Прилики : Посебни за сладок свадба невестата, партија,секојдневниот живот и така натаму. 4*Напомена : Бидејќи на фотографијата, бојата можеби малку различен од слики.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-5cm грешки.Сосема Нов.Ако сакате да се Вратат, ве Молиме имајте на капки и моите нови производи.Две состојби кои не може да наплата се наведени како следи : 1. Производот се користи или оштетени. 2. Капка или пакет на мојот производ е оштетен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди