.

.

GA-PH35 - 3.5 mm до Општата Авијација Слушалки Адаптер

GA-PH35 - 3.5 mm до Општата Авијација Слушалки Адаптер

DEN 943.20

Количина на стоки
Достапно

1/8 инчи (3.5 mm) за приклучок на општата авијација приклучоци PJ-068 & PJ-055 B или еквивалент GA фиксно крило конектори.Користете го вашиот омилен слушалки / слушалки во лет на фиксно крило на авион.Не за "Воени" слушалки како што ќе се бараат отпорност појавување на уредот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди