.

.

71X74 Панорама на Градот PEVA Туш Завеса White/Black Печатење со Hookless Колекција

71X74 Панорама на Градот PEVA Туш Завеса White/Black Печатење со Hookless Колекција

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Полиестер. 74 Инчи (H) x 71 Инчи (W). 100% PEVA (Полиетилен Винил Ацетат).Лесно се Грижи, ПВЦ Слободни.Виси стил : Прстен Врвот.Печатени Шема Град Chic во Црно/Бело.Hookless Туш Завеса, Панорама Print - PEVA водоотпорен Материјал 71 x 74.

Карактеристики на понудата

Слични понуди