.

.

Hefddehy 12PCS Tassels Дрвени Мушка рачно изработени Салфетка Токи Салфетка Прстени Farmhouse Природни Бели Дрвени Монистра Tassels

Hefddehy 12PCS Tassels Дрвени Мушка рачно изработени Салфетка Токи Салфетка Прстени Farmhouse Природни Бели Дрвени Монистра Tassels

DEN 440.88

Количина на стоки
Достапно

Земете вашата маса на ниво со овие дрво мушка салфетка прстени.Не само што се тие симпатична, но тие ќе одговара на било какви салфети или плочи веќе имате.Овие дрво монистра се толку популарни во право сега и за добра причина, и на јута tassel додава толку многу детали!.Земи ги сега за вашиот Велигден/празник маси.Овие доаѓаат во сет од 4 салфетка прстени.Природно дрво монистра и јута tassel Has 8 бисери на секоја 1inch Отворање и 6.5 инчи long Material : Woodencolour : White Package Содржина : 12 x Салфетка Rings Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди