.

.

Прецизност Quilting Алатки 45mm Бран Ротационен Нож Замена Ножеви Quilting Scrapbooking Шиење Уметности и Занаети,Остар и Трајни производи (Пакување од 5)

Прецизност Quilting Алатки 45mm Бран Ротационен Нож Замена Ножеви Quilting Scrapbooking Шиење Уметности и Занаети,Остар и Трајни

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

ДОЛГОТРАЈНИ И ОСТРА - Направен од високо-квалитет на Јаглероден Челик за ножеви, кои остануваат поостри и траат подолго!Пред-подмачкано да се Спречи Rusting и Corroding.ОДГОВАРА на СИТЕ СЕКАЧИ - Компатибилна со речиси сите 45mm ротари секачи вклучувајќи Olfa, Truecut, Дафа, i Cooker, Martelli.ОСТРА - Квалитетот на ножеви се исто толку остри како оние скапи името брендови!.ЧУВАЊЕ ВКЛУЧЕНИ - Продавница, вашиот лопати во вклучена БЕСПЛАТНА snap случај. 100% ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако некогаш сте незадоволни со производот ние ќе рефундирање на вашите цел.Ние имаме не да се расправаме политика на враќање.Прецизност Quilting Tools е САД Компанија со U. S. врз Основа Поддршка на Корисниците!Најдобар Подарок за Божиќ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди