.

.

WYTong 3D Черепот Екипажот Вратот, Т-маица,Мажите Мода Креативни, Смешни Повик Краток Ракав Врвот Pullover Tee(Црна,XXXL)

WYTong 3D Черепот Екипажот Вратот, Т-маица,Мажите Мода Креативни, Смешни Повик Краток Ракав Врвот Pullover Tee(Црна,XXXL)

DEN 167.28

Количина на стоки
Достапно

Бродот!. ❤❤❤Карактеристики : 1. Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и погоден за секојдневна wear2.Стилски и стилски дизајн го прави повеќе attractive3. Совршено одговараат на вашите омилени панталони, leggings, црна секојдневен панталони, тексас фармерки, итн.4. Многу погоден за секојдневна и рекреација, верувам дека ќе ви се допадне!5. Секојдневниот е среќен да го имаат.6. Стави на тебе облека да се направи целото лице да изгледаат кул. ❤❤❤информација за производот : Сезона : Summer Sex : Male Occasion : Секојдневно, Casual Material : polyester Pattern тип : printing Style : случајни, sportssleeve должина : краток sleeve Fit : одговара size Thickness : Standard Washing метод : Рака мие ладно, висат или dry You ќе добие : 1 врвот ✿Големина табела : == ❤Големина : S НАС : 2 велика БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 32 Биста : 92-96cm/36.22"-37.80" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 68cm/26.77" == ❤Големина на : М НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96-100cm/37.80"-39.37" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 69cm/27.17" == ❤Големина : L НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100-106cm/39.37"-41.73" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56" == ❤Големина : XL НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 104-110cm/40.94"-43.31" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95" == ❤Големина : XXL НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 108-114cm/42.52"-44.88" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 73cm/28.74" == ❤Големина : XXXL НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112-118cm/44.09"-46.46" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 75см/29.53" == ❤Големина : XXXXL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116-122cm/45.67"-48.03" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 77cm/30.31".Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени. ▶▶▶Добредојдовте на WYTong.WYTong е посветена на обезбедување на вас со највисок квалитет на производи!. ▶▶▶Мека, со висок квалитет, додаде удобност, класичен сече, се повеќе издржливи. ▶▶▶Ние обезбеди дизајн за различни прилики и ситуации.Ние нудиме единствена сезона серија за Божиќ, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден и Денот на Таткото.Погоден за пролет, лето и есен.Стилот е стилски, дебели, тенки, опуштено, едноставна и променливи. ▶▶▶Совет : ве Молам не се однесуваат на горенаведените големина на табелата предвидено од страна .Ова не е точна.Азија големини ќе биде помал од НАС големини, па ве молиме да се однесуваат на големината на табелата дадени во нашите опис на производот подолу. ▶▶▶Стандард трошоците за превозот обично се 14-28 работни дена.Или можете да изберете за забрзување на транспорт, кој трае само 5-7 работни дена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.

Карактеристики на понудата

Слични понуди