.

.

EZVIZ Безбедносна Камера Пан/Навалите 1080P Затворен Купола, Паметни IR Ноќ Визија, Движење Откривање, Автоматско Следење, Бебе/Пет Монитор, 2-Начин Аудио, Работи со Алекс?

EZVIZ Безбедносна Камера Пан/Навалите 1080P Затворен Купола, Паметни IR Ноќ Визија, Движење Откривање, Автоматско Следење, Бебе/Пет

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔ Подобрена Ноќ Визија со Smart МО : Со Smart IR, интензитетот на инфраред Led диоди автоматски се приспособува за да се спречи преголема екпозиција на ноќна визија на владата, така можете да добиете повеќе детали заробени во 33ft во текот на ноќта. ✔ Full Duplex двонасочна Аудио локалните Микро SD картичка (не во кутија) може да снимате континуирано цел ден (max 256 GB ).Разговарајте со вашите најблиски и да ги спречи несакана странци – сите со користење на C6 N е двонасочна комуникација функција.Користење на EZVIZ Стан на вашиот мобилен уред, можете лесно и удобно да уживаат комуникација секаде каде што би можело да биде.Нашиот сервер се наоѓа во НАС, па можете да се поврзете со камерата повеќе непречено и брзо.Вашите податоци, исто така, е безбедно шифриран и на вашата приватност е заштитена.Во 2020, EZVIZ му била доделена ISO/IEC29151 : 2017 Лични Податоци Заштита на Приватноста на Управување со Систем за Сертификација.EZVIZ камери се применуваат за да се види за вашите најблиски и да се грижи за нив.Можете да го поврзете вашиот камери на вашиот мобилен уред или компјутер 24/7 насекаде.Со EZVIZ Стан(поддржува i OS или Android) и EZVIZ Студио(поддржува PC), можете да ги заштитите, снимање, зачувување и споделување на она што е драгоцено за вас.Тука доаѓа на повеќе флексибилни движење откривање на аларми : . - Прилагодете го вашиот распоред за известување. - Нацртајте го вашиот откривање зона. - Наместете го алармот чувствителност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди