.

.

36pcs Цвет Сликарство, Цртање Stencils,Фабрика Остава Дефиниција,Шупливи Мароко Ѕид Матрицата,DIY Декоративни Ѕидови, Мебел Занаети

36pcs Цвет Сликарство, Цртање Stencils,Фабрика Остава Дефиниција,Шупливи Мароко Ѕид Матрицата,DIY Декоративни Ѕидови, Мебел Занаети

DEN 285.60

Количина на стоки
Достапно

Мароко ѕид матрицата е погоден за повеќето пенкала, како казна, пенкала, ballpoint пенкала, четки, акварел пенкала, обоени моливи, моливи, итн.Шупливи сликарство шаблон има 36 видови на цветни дезени за да го збогати вашиот секојдневен живот.Слика матрицата е направен од ПЕТ материјал кој е подложен на процес на мелење да се осигура дека внатрешните и надворешните рабови не се остри и безбедно за вас и вашите деца.Цвет матрицата дефиниција може да се користи за да ги наслика слика, поштенски марки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, хартија одлуки, ткаенина сликарство, ѕид декорација, итн.Цвет матрицата е Лесно да се носат и продавница.Description Painting матрицата е направен од ПЕТ материјал кој е подложен на процес на мелење да се осигура дека внатрешните и надворешните рабови не се остри и безбедно за вас и вашите деца.Цвет матрицата дефиниција може да се користи за да ги наслика слика, поштенски марки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, хартија одлуки, ткаенина сликарство, ѕид декорација, итн.Features Painting матрицата-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : МИЛЕНИЧЕ.-Големина : 3.5x3.5inch.-Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Пакет Including36 * Сликарство матрицата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди