Odbitki przez internet – wywołaj zdjęcia z telefonu

Odbitki przez internet – wywołuj on-line z szybką dostawą do domu. Na naszych telefonach komórkowych przechowujemy tysiące zdjęć, tych poważnych po te zupełnie zbędne i zapomniane. Ale na pewno każdy z nas ma w telefonie te jedyne, wyjątkowe zdjęcia, które warto pokazać i podzielić się z najbliższymi.

Co zrobić? Można wywołać odbitki fotograficzne z naszego telefonu. W ZEENPIX kochamy spełniać Wasze marzenia. A zdjęcia przesłane wywołujemy w formie fotoodbitek, polaroidów, fotomagnesów czy nawet fotoobrazów. Przenosimy ulotne pliki w cudowne namacalne zdjęcia najwyższej jakości, a to wszystko w ekspresowym tempie.

Odbitki przez internet czy w fotolabie?

Czy odbitki fotograficzne robić przez internet a może wybrać się do fizycznego fotolabu? Z jednej strony, fajnie jest udać się do fotolabu zrobić odbitki. Mamy okazję popatrzeć specjalistów przy pracy. Jeśli fotolab ma wolny czas, możemy poczekać chwil kilka by wyjść z naszymi odbitkami.

Z drugiej strony, kto ma dziś tyle czasu by wybrać się do fizycznego sklepu. Warto pomyśleć nad zamówieniem odbitek fotograficznych przez internet.

W ZEENPIX z powodzeniem realizujemy zamówienia osób z terenu całej Polski. Szybkie wysyłki pozwalają na dostarczenie produktu w ciągu 1-2dni roboczych. Bez konieczności chodzenia, a co za tym idzie narażania się na kontakt z wirusem COVID-19.

W sezonie 2021 internet stał się naturalną drogą na robienie zakupów. Odbitki dobrze zabezpieczone rozsyłane są po naszych klientach.

A może Polaroidy?

Polaroid to jedna z ciekawszych form tworzenia wyjątkowych i oryginalnych zdjęć. To nie tylko prawdziwa fotografia na papierach światłoczułych. To zdjęcie wykonane w formie fotografii natychmiastowej. Czyli cały proces od naświetlania, przez wywołanie po utrwalenie zachodzi w papierze instant photo.

Swoje najcenniejsze emocje możesz przenieść właśnie na papiery typu instant. Zabierz swoje zdjęcia do portfela lub powieś na lodówce. Aranżacji z polaroidami jest wiele… ten niepowtarzalny produkt idealnie wyróżni nasze fotografie.

Duży format? Czyli fotoplakaty i fotoobrazy

Wydruki wielkoformatowe na papierach i płótnie wykonujemy na specjalnych ploterach marki Canon. Jest to druk pigmentowy przy wykorzystaniu, aż 12 kolorów. Technologia gwarantuje uzyskanie najpiękniejszych fotoproduktów w świetnej jakości artystycznej.

Fotoplakaty a fotoobrazy jaka jest zatem różnica? Różnicą jest podłoże, gdzie fotoplakaty (czy wydruki XXL) drukowane są na papierach fotograficznych a fotoobrazy drukowane na płótnie.

Jakość 300DPI

Decydując się na zakup fotoplakatów i fotoobrazów, warto zastanowić się czy nasze zdjęcia z telefonu są wystarczająco dobrej jakości. Wszystkie pliki powinny nie tylko być w sporych rozmiarach (formatach) ale również w rozdzielczości 300dpi.

Nowoczesne telefony dają bardzo przyzwoite pliki wyjściowe jednak smartfony starszej generacji nie nadają się pod wydruki wielkoformatowe.

To jedno z kilku ograniczeń fotografii smartfonem. Przed zamówieniem właściwych wydruków, warto przygotować pliki w programie takim jak np. Photoshop.

Więcej o technologii wydruków i odbitek fotograficznych znajduje się w naszym mini-poradniku: „Odbitki foto, druk artystyczny czy DryLab – co wybrać?