Jak przygotować projekt fotoobrazu?

Oto jak przygotować nasze zdjęcie lub grafikę do druku fotoobrazu na płótnie. W prosty sposób przejdziesz przez proces przygotowania Twojego pliku by otrzymać piękny fotoobraz w ZEENPIX™.

Fotoobraz na płótnie

Nasze fotoobrazy drukujemy za pomocą druku pigmentowego w 12 kolorach i maksymalnej rozdzielczości druku wynoszącym 2880×1440 dpi. Dzięki zastosowaniu ploterów wielkoformatowych firmy Canon, otrzymujemy idealną jakość druku foto i grafiki na podłożach takich jak płótno.

Nasze fotoobrazy naciągamy na sosnowe ramy malarskie o grubości około 1cm. Co oznacza, iż nasze zdjęcia powinniśmy powiększyć o 4cm z każdej strony w celu uzyskania nadmiaru na zawijanie.

Więc gdy chcemy wydrukować fotoobraz w rozmiarze 30x30cm nasz plik wyjściowy powinien posiadać wymiary 38x38cm. Plik powinien mieć również rozdzielczość minimum 300 dpi w celu uzyskania pięknego efektu fotograficznego.

Chcesz dowiedzieć się jak przygotować pliki pod inne produkty foto? Zobacz nasz poradnik o przygotowaniu plików pod druk.

Proces przygotowania pliku w prostych krokach

  1. Stwórz plik graficzny o rozdzielczości 300 dpi
  2. Dodaj po 4 cm z każdej strony (płótno zadrukowane zawijane na ramę)
  3. Wyeksportuj plik do formatu JPG
  4. Prześlij plik do nas WeTransferem (zobacz jak przesyłać pliki)

Jak zamówić fotoobrazy ZEENPIX™?

Nic trudnego. Najpierw wejdź na stronę sklepu, wybierz format i złóż zamówienie. W uwagach wpisz link do pobrania pliku (projektu) do Twojego foto-obrazu. Gotowe! Teraz wystarczy poczekać na przesyłkę i cieszyć się pięknym obrazem.

Kropla kropli nie równa

Rozdzielczość minimum 300 dpi, wykorzystamy podczas tworzenia pięknych wydruków na canvas’ie. By nasze zdjęcia były wyraźne a płótno zostało odpowiednio zadrukowane, powinniśmy korzystać z bardzo dobrej jakości zdjęć.

Nasz tusz pigmentowy trafia na płótno w mikroskopijnych kroplach. Dzięki temu, uzyskujemy piękną jakość druku, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Połączenie oryginalnych tuszy pigmentowych, świetne dobranego płótna oraz fotograficznych 12 kolorowych ploterów to gwarancja najwyższej jakości.