Formy dostawy w ZEENPIX

Oto dostępne formy dostawy w labie i sklepie internetowym ZEENPIX. Robimy wszystko co w naszych możliwościach by dostarczyć Twój produkt szybko i zawsze na czas. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami.

Wierzymy w szybką i wygodną dostawę. Niemniej często pojawiają się pytania o jej formę oraz czas realizacji zamówienia. Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dostawy.

Jakie są formy dostawy w ZEENPIX?

Korzystamy głównie z usług firmy InPost, w tym dostarczeń do paczkomatów jak i usług kurierskich. ZEENPIX nadzoruje poprawność nadania oraz analizuje sprawne działanie partnerów dostaw. Pragniemy by nasze przesyłki wychodziły zawsze o czasie i trafiały szybko do zamawiającego.

Na życzenie, możemy skorzystać z Twojego kuriera, tu jednak nie dajemy gwarancji, że towar dotrze szybko do Twoich rąk.

Ile kosztuje wysyłka?

W większości przypadków koszt wysyłki nie przekracza 19zł brutto. Staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, by utrzymać stały koszt wysyłki.

Na wysyłkę może wpłynąć koszt dodatkowego opakowania, waga i gabaryty produktu.

Czy wysyłacie poza Polskę?

Oczywiście firma ZEENPIX wysyła produkty w ramach całej Unii Europejskiej. Jednocześnie, koszty wysyłki i wybrany kurier zależy od kraju do którego wysyłamy.

W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt w celu otrzymania aktualnej wyceny takiej usługi. Jednocześnie firma ZEENPIX może doliczyć dodatkowe koszty, jeśli będzie wymagane inne lub dodatkowe opakowanie przesyłki.

Formy dostawy a czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia w naszym sklepie waha się od 1 do 3 dni roboczych oraz zależy od wielu czynników. W większości przypadków wysyłamy produkt w ciągu 24 godzin od daty zamówienia (w dni robocze).

Niektóre foto-produkty wymagają dłuższego przygotowania. Dłuższy czas jest związany z ręcznym procesem utworzenia produktu. W 99% nasze zamówienia wysyłamy w krótszym czasie niż 3 dni robocze.

Uszkodzona przesyłka co zrobić?

Może się wydarzyć, że Twoja przesyłka dotrze uszkodzona. Uszkodzenie powstało podczas dostawy. W celu zgłoszenia reklamacji należy napisać do nas przez panel klienta lub formularz kontaktowy.

Do zgłoszenia uszkodzenia proszę dostarczyć skan protokołu szkody.

W przypadku, gdy paczka i jej zawartość są uszkodzone, prosimy o sporządzenie protokołu szkody z kurierem – posiada on specjalne druki, z których należy skorzystać.